گروه تخصصی دکتر دانش با سال ها تجربه و دارای کادری مجرب

"گروه تخصصی روانپزشکی و مشاوره دکتر دانش" از سال 1386 فعالیت خود را در شهر شیراز آغاز نموده و همکاران با تجربه در فعالیت های روانشناسی و انواع روشهای مشاوره را جذب نموده است. طی مدت بیش از یک دهه این گروه نشان داده که نه تنها از لحاظ علمی ، بلکه اصول اخلاقی و مهارت های ارتباطی ، در بالاترین سطح قرار گرفته و همواره مسیر رشد و شکوفایی حرفه ای و فردی را با حفظ مصالح مراجعین همراه نموده است. زمینه های فعالیت حرفه ای این گروه همواره به روز بوده و از انواع روشهای نوین و موثر در تشخیص و درمان و بازتوانی اختلالات روانی در کمک به مراجعین و بیماران استفاده کرده است. این روشها عبارتند از :
1-پذیرش؛ تشخیص و درمان بیماریهای اعصاب و روان توسط متخصص روانپزشکی
2-انواع روش های تشخیصی عمومی و تخصصی برای ارزیابی سلامت روان شامل آزمونهای هوش ، شخصیت ، تمرکز ، فرافکن ، رغبت سنجی ، قبل و بعد از ازدواج ، نوار مغز و نقشه برداری مغزی
3- مشاوره های تخصصی در زمینه های اختلالات رفتاری کودک و نوجوان ، مشکلات بین فردی بزرگسالان، اضطراب و افسردگی ، خانواده ، زوج ، شغل ، برنامه ریزی ، وسواس ، اعتیاد و....
4-استفاده از آخرین دستاورد های علمی در درمان بیماریهای اعصاب و روان شامل روش های غیر دارویی مانند نوروتراپی ( نوروفیدبک و بیو فید بک ) ؛TDCs ،نرم افزارهای آموزشی و تقویتی ، کتاب ها و لوح های فشرده آموزشی برای خانواده .
5-برگزاری کارگاه های آموزشی بسیار موفق در زمینه های مهارت های زندگی و زیر گروه های آن ( خود آگاهی و مدیریت هیجان ؛ عزت نفس و جرأتمندی ؛ ارتباط مؤثر ، بهبود روابط همسران و...) ، تشکیل گروه های فیلم وکتاب ، گردش های علمی و...
6- تنظیم و همکاری در زمینه های مختلف پژوهشی؛ تالیف و انتشار حد اقل ده کتاب از سوی همکاران شاغل در این مجموعه؛ انتشار ده ها مقاله علمی در سمینارهای معتبر و مجلات پژوهشی.
این گروه در هر زمینه روانپزشکی و روانشناسی، امکان کمک و پاسخگویی به سوالات شما را داشته و در این مسیر دلسوزانه و علاقمند ، منافع شما را دنبال خواهد کرد. تنها با متخصصین مشورت کنید !
معرفی روشهای درمان غیر دارویی :
1-نوروتراپی ( بیوفیدبک و نوروفیدبک )
)TDCs(Transdermal current stimulation- 2
این روش عبارت است از تحریک مغز از طریق پوست به وسیله یک دستگاه کامپیوتری و امواج ضعیف الکترومغناطیسی که عموما طی 10 جلسه 20-30 دقیقه ای انجام میگیرد. این امواج به نوعی تنظیم الکترون ها و پروتون های مولکول های مغز را انجام داده و تحقیقات گسترده جهانی تاثیر آن را در بهبود عملکرد مغز بیماران اضطراب ، افسردگی نشان داده و قادر است به میزان قابل توجهی تمرکز و حافظه را در اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز یا افراد سالمند بالا ببرد.

قوانین و مقررات

۱ - نوبت شما برای روز و ساعت مشخصی تعیین گردیده که بابت تعیین آن پیش پرداخت یا هزینه کامل دریافت میشود. در صورت عدم مراجعه در زمان مقرر یا انصراف شما در همان روز و به هر دلیل در صورتی که تنها پیش پرداخت دریافت شده باشد، مبلغ دریافتی از سوی کلینیک به عنوان خسارت ضبط خواهد شد و در صورت پرداخت کردن هزینه کامل، مبلغ پیش پرداخت از هزینه کسر و برای دریافت باقی آن باید با کلینیک تماس بگیرید.

۲ - بیماران زیادی بی صبرانه منتظر مراجعه در نوبت باطل شده شما قرار دارند. در صورت نیاز به تغییر تاریخ مراجعه، لطفا تا ۲۴ ساعت قبل بین ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح یا ۶ تا ۸ عصر با مطب تماس بگیرید. با این کار به جایگزینی بیماران لیست انتظار و محفوظ ماندن پیش پرداخت خودتان کمک زیادی می نمایید.

۳ - در صورت بروز اتفاقات خاص مانند ترافیک یا مشکلاتی از سوی کارکنان این مرکز، شما حداکثر تا ۲ ساعت بعد از زمان تعیین شده ویزیت خود پذیرش خواهید شد. در هر مورد تاخیر بیش از ۲ ساعت این مرکز مسئول پاسخگویی و رفع مشکلات خواهد بود.

۴ - این مرکز موظف به یاد آوری در خصوص موعد ویزیت شما نیست. در صورت فراموشی موعد دیگری با پرداخت مجدد وجه به شما داده خواهد شد.

۵ - کارت مراجعه بعدی با ذکر شماره پرونده از سوی منشی به شما ارائه میشود. در حفظ و نگهداری آن کوشا بوده و در مراجعات بعدی به همراه داشته باشید.

برای ثبت شکایات اینجا را کلیک کنید یا با شماره ۰۷۱۳۲۳۰۴۵۶۸ تماس حاصل فرمایید.